Czwartek 02.05.2024
    • Dlaczego my?

• Sympatyczni pracownicy
        • Dbamy o rozwój każdego z naszych uczniów
        • Bogata biblioteka
        • Uczniowie posiadają dostęp do wszystkich zasobów w naszej bibliotece
        • Świetnie wyposażone pracownie
        • Przekonaj się jak wygląda szkoła XXI wieku

Co nowego w szkole?
        • Spotkanie rodziców uczniów klas I SP 15

• 11.07.2022
        • Zapraszamy rodziców uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 15 na spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się 29 sieprnia 2022r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali 102 na I piętrze. Spotkanie będzie miało charakter informacyjny.

• Dyktando wakacyjne 2022

• 09.08.2022
        • Nawet w trakcie wakacji nie zapominajmy o ortografii!

Portal www.dyktanda.pl, popularyzujący znajomość ortografii poprzez organizowanie konkursów, przygotował tym razem zupełną nowość - dyktando ze słuchu! Ta funkcjonalność, od niedawna dostępna w serwisie, po raz pierwszy wykorzystana zostanie w konkursie.

Zadaniem uczestników będzie bezbłędne zapisanie treści, którą usłyszą na nagraniu. Ocenie będzie podlegać także interpunkcja oraz rozpoczynanie wyrazu od małej lub wielkiej litery. Co ważne, nagranie będzie można dowolnie zatrzymywać, przewijać i odtwarzać tyle razy, ile ktoś będzie potrzebował.

Wakacyjne dyktando 2022 odbędzie się już w czwartek 11 sierpnia o godzinie 18:00.

Zapisać można się na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-wakacyjne-2022

Konkurs nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wszyscy będą mile widziani i wszyscy powinni się świetnie bawić - dorośli, młodzież i dzieci!

Nagrodami w konkursie będą vouchery na korepetycje online lub naukę języków obcych w serwisie Tutors.live.

Już teraz zapisz się bezpłatnie na wakacyjne dyktando. Powodzenia!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
          Zespół Dyktanda.pl

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

• 23.06.2022
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca br. na sali gomnastycznej:

• dla uczniów SP 15 o godzinie 9.30;
          • dla uczniów VIII LO o godzinie 11.00.
        • Zaproszenie do Centrum Inicjatyw Rodzinnych

• 22.06.2022
        • Drodzy Rodzice oraz Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje, które odbędą się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych 24.06.2022 r. w godzinach 10:00 - 14:00 w ramach organizowanych przez nas "Dni Rodziny". Tematem konsultacji będą miedzy innymi: budowanie relacji, świadome rodzicielstwo oraz nawiązanie empatycznej komunikacji. Będziecie mogli Państwo skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia Trenerek, zadać nurtujące Was pytania a także skorzystać z indywidualnej porady. Będziecie Państwo mogli również zasięgnąć  informacji jakie działania Centrum Inicjatyw Rodzinnych ma do zaproponowania w ofercie wakacyjnej oraz jesiennej ramówce warsztatowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym facebookiem "Centrum Inicjatyw Rodzinnych" gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzin

Zespół Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Szczecińskie Centrum Świadczeń - Centrum Inicjatyw Rodzinnych
          Al. Wojska Polskiego 51

• Polonez Maturzystów

• 06.06.2022
        • Nowa galeria Polonez Maturzystów została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie klas IIID i IIIE VIII LO wzięli udział w przedsięwzięciu "Szczeciński Polonez Maturzystów". jako przyszłoroczni Maturzyści w ten nietypowy sposób celebrowali Dzień Dziecka, być może poraz ostatni ...

• Klasowy Dzień Dziecka w 1a

• 03.06.2022
        • Nowa galeria Klasowy Dzień Dziecka w 1a została dodana do albumu fotograficznego

Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła uczniów klasy 1a do świętowania wspólnie ze swoją wychowawczynią Dnia Dziecka. Wszyscy świetnie się bawili w zabawach ,,Bystre oko” z bohaterami ulubionych wieczorynek oraz podczas innych słownych zagadek i rebusów. Jednak najwięcej radości sprawiło uczniom modelowanie piesków i mieczy z balonów. To był udany dzień. Mimo że pogoda za oknami nie dopisała, aby bawić się na szkolnym boisku, to uczniowska radość i pogoda ducha wypełniły naszą salę lekcyjną.

• Kubusiowi Przyjaciele Natury z klasy 2a
      • Zdrowo i sportowo

• 02.06.2022
        • Klasa 2a zakończyła udział w projekcie "Zdrowo i sportowo".

Dzięki akcji nie tylko ćwiczyliśmy ale również dowiedzieliśmy się jak ważne jest odżywianie i odpoczynek.

Jak wiadomo aktywne dzieci to zdrowe dzieci.
          Zdrowo i sportowo - Obrazek 1

• "Trenuj z Radkiem Janukiewiczem" - zajęcia sportowe w SP 15

• 27.05.2022
        • „Stowarzyszenie Sportowy Szczecin” zorganizowało dnia 25 maja br. w naszej szkole dla uczniów SP 15 akcję ,,Trenuj z Radkiem Janukiewiczem”, która polegała m. in. na zachęceniu do wysiłku fizycznego wszystkich dzieci, które często w starszych klasach opuszczają lekcje wychowania fizycznego z wielu powodów. Gość specjalny czyli były bramkarz drużyny POGOŃ  Szczecin Pan Radosław Janukiewicz chciał pokazać naszym najmłodszym klasom, ale i  nastolatkom z klasy 4, że zajęcia wychowania fizycznego mogą być przyjemne i sprawiać dużo radości.

• Dla uczniów i rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
      • Warto zajrzeć

• Blog LiveCareer

Pisanie CV nie musi być trudne. Sprawdź artykuły ekspertów z przykładami i porady jak napisać CV do pracy. Napisz skuteczne CV w kilka minut.